Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 14:11
 
Milletvekili Karaduman Karapınar'lıların Dertlerini Dinledi
Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman Karapınarlıların dertlerini ve sorunlarını dinledi. Karaduman, bu sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşması için TBMM’de gerekli çalışmaları gerçekleştireceğini belirtti.
KARAPINAR Haberi
Milletvekili Karaduman Karapınar'lıların Dertlerini Dinledi

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman ve beraberindeki heyet Konya ve Karapınar’da çeşitli temaslarda bulundu. Karaduman, ilk olarak ASKON Konya Şube Başkanlığı’na seçilen Atilla Sinacı’yı ziyaret etti. Kendilerine hayırlı olsun dileklerini ileten Karaduman, ASKON’dan sonra Meram Ziraat Odası Başkanı Murat Yağız’ı ve Konya’da faaliyet gösteren basın kuruluşlarından bir kısmını da ziyaret etti.

 

Karaduman, Konya’daki programının ardından Cuma namazını için Karapınar’a hareket etti. Karapınar’da öncelikle bölgede faaliyet gösteren yerel basın kuruluşunu ziyaret eden Karaduman, Karapınar Kaymakamı Onur Kökçü, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Akbaba, İlçe Müftüsü Yunis Aydın, Ticaret ve Sanayi Odası, Ziraat Odası ve Ticaret Borsası’nı da ziyaret etti.

 

Karapınar’daki resmi ziyaretlerin ardından halkla buluşan Karaduman, Karapınarlıların dertlerini ve sorunlarını dinledi. Bu sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşması için TBMM’de gerekli çalışmaları gerçekleştireceğini belirten Karaduman, halk buluşmasının ardından televizyon programı için Konya’ya hareket etti.

Kaynak: Editör: Kemal ÖZGENÇ
Etiketler: Milletvekili, Karaduman, Karapınar'lıların, Dertlerini, Dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı